W FERIE ZIMOWE – KONIECZNIE DO ZOO

 

Jak co roku, zapraszamy w okresie ferii do naszego zoo na Zimową Akademię Zwierząt.

 

OFERTA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

 

Każdy zwiedzający może wziąć udział w zabawie terenowej pt. „Bioróżnorodność – ginący skarb przyrody”.

Aby wziąć udział w grze należy:

  1. Pobrać w kasie biletowej karty odpowiedzi (należy mieć własny długopis).
  2. Na podstawie wskazówek umieszczonych na karcie należy znaleźć na terenie zoo tabliczki z logotypem gry na których znajdują się zadania do rozwiązania.
  3. Wykonać zadanie na podstawie informacji znajdujących się w okolicy danego wybiegu dla zwierząt.

 

Prawidłowe odpowiedzi wskażą kod dostępu i miejsce ukrycia skarbu. Kto zdobędzie skarb i umieści go na karcie pracy będzie mógł otrzymać w kasie biletowej dodatkową nagrodę - kalendarz zoo na 2017 rok ukazujący to, czego na ogół nie widać – piękno oczu i rzęs naszych zwierząt.

 

Udział w grze jest bezpłatny, należy jednak wykupić bilety wstępu do zoo

 

OFERTA DLA PÓŁKOLONII – tylko dla grup zorganizowanych

 

Organizatorów półkolonii zapraszamy do zapisów grup na warsztaty kulinarne dla zwierząt pt. „Małe co nieco dla kudłatych i skrzydlatych”. Podczas warsztatów uczniowie będą samodzielnie przygotowywali smakołyki dla wybranej grupy zwierząt. Będziemy tak kroić, siekać, ugniatać, nadziewać i tworzyć kompozycje z produktów spożywczych, aby niecodziennie podane potrawy dostarczyły zwierzętom nie tylko najwartościowszych składników, ale poprzez swoją niecodzienną formę – rozproszyły także nudę i zaktywizowały je do większej aktywności. Grupa będzie miała okazję do podglądania ich podczas tego zimowego łasuchowania. Zapewniamy artykuły niezbędne do wykonania smakołyków.

Po zajęciach kulinarnych (ok.45 min) zapraszamy na spacer po zoo (ok. 60 min).

 

Termin zajęć:16 – 27. 01.17 (BEZ WEEKENDÓW).

 

Tylko na zapisy: do dnia 12 stycznia 2017: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zapisy potwierdzamy mailowo. Ilość miejsc ograniczona.

 

Koszt zajęć: 200 zł (grupa do 25 osób) + bilety wstępu dla dzieci (5 zł/osobę). Opiekunowie mają wstęp darmowy.